top of page

Renkli ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Hakkımızda

Tekstil boyarmaddeleri alanındaki hikayemiz 1993 yılında Denge Kimya'nın kuruluşu ile birlikte başladı. 2018 yılında Denge Kimya'nın yeni bir yapılanmaya gitmesi ile kurulan firmamız Dena Boya, 30 yıllık deneyimi ile tekstil boyarmaddeleri alanında faaliyet gösteren, sürdürülebilir değerleri öncelikli tutan, genç, bilgili ve dinamik yapısı ile yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen küresel olarak aktif bir şirket konumuna geldi.

Bizler tekstil terbiye sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm boyarmaddeler için en uygun çözümleri sunan, gelişmiş laboratuvar ve işbirliklerimiz ile kuruluşumuzdan beri sürekli sürdürdüğümüz satış sonrası teknik destekle sektörün önemli bir çözüm ortağıyız.

Dena logosunun sembolünde esinlenilen Zümrüdü Anka efsanevi kuşu gibi, tüm zamanların bilgeliğini; farkındalıklı, güçlü ve inovatif bir şekilde ekosistemimizde yaşatmaya devam ediyoruz.

Amacımız

Müşteri beklentilerine sürdürülebilir akıllı çözümler sunmak.

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve fark yaratan hizmet kalitemiz ile tüm paydaşlarımıza pozitif katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir bir ekosistem yaratarak sektörün çözüm odağı olmak.

Değerlerimiz

Duyarlı, Enerjik, Nitelikli ve Anlayışlı olmak.

Tarihçemiz

Dena Boya, Denge Grup bünyesinde 30 yılı aşkın süredir boyarmadde satış ağına sahiptir.

2018

Denge Kimya firma yapılandırması ile boyarmadde alanında Dena Boya kuruldu.

2019

Denactive markasının %80'i yenilendi ve ilk sene %60 büyüme sağlandı.

planet-volumes-7io0aNSw2AM-unsplash.jpg

Hizmet Bölgelerimiz

Dena Boya ekibi olarak Türkiye'de Marmara bölgesi, Akdeniz bölgesi, Ege bölgesi ve Bursa gibi tekstil sektörünün bulunduğu bölgelerde satış kanallarına sahibiz.

 

Özbekistan, İran, Rusya, Türkmenistan ve Bangladeş'de pazarlama ve satışta özgün çözümlerimizle fark yaratırken, uluslararası pazarlardaki aktif konumumuzun avantajını kullanıyoruz.

Ailemize katılmak
ister misin?

Eğer sende bu oluşumun bir parçası olmak istersen şu anda açık olan pozisyonları LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz.

bottom of page