top of page

Denawhite

Optik beyazlaştırıcılar

Selülozik elyaf (Pamuk, Viskon gibi.) boyanmasında kullanılan reaktif boyarmaddelerimiz Denactive tescilli markası ile satılmaktadır. Denactive markasının 9 alt grubu var. Her bir boya grubunun kendine has özellikleri mevcut.

Flower Vase and Coral

HF Serisi

Açık tonlarda yüksek ışık, terli ışık, hava şartları ve oksidatif yıkama haslıklarına sahip yüksek performanslı reaktif boyarmaddeler.

Image by Sarah Shull

LC Serisi

Bu seri bifonksiyonel boyarmaddelerdir. Yüksek tekrarlanabilirlik ve yüksek fikse olma özelliği ile açık tonlar için rekabetçi boyarmaddelerdir.

White Bust

XF Serisi

Bu serideki boyarmaddeler mükemmel trikromatik uyuma ve renk tekrarlanabilirliğine sahiplerdir. Özellikle viskon kumaşların tekrarlanabilirlik sorunlarında çözüm olarak kullanılır.

Image by Daniele Levis Pelusi

SD Serisi

SD serisi, özel bifonksiyonel ankor sistemi ile yüksek tekrarlanabilirliği ve iyi yıkama haslığına sahip reaktif boyarmaddelerdır.  Orta ve koyu tonlar için tavsiye edilir.

Woman in Nature

VS Serisi

Bu gruptaki boyarmaddeler vinil sülfon grubuna sahiptirler. Selülozik elyaflar üzerinde çok iyi boyama özelliklerine ve oldukça geniş renk skalasına sahiptirler.

Image by Teslariu Mihai

SF Serisi

SF serisi ile süper derin ve koyu tonlar için mükemmel kombinasyonlar yapılabilir. Nispeten düşük boya konsantrasyonu ile çok derin tonlar elde edilebilir.

bottom of page