top of page
denactive.png

Denactive

Reaktif boyarmaddeler

Selülozik elyaf (Pamuk, Viskon gibi.) boyanmasında kullanılan reaktif boyarmaddelerimiz Denactive tescilli markası ile satılmaktadır. Denactive markasının 9 alt grubu var. Her bir boya grubunun kendine has özellikleri mevcut.

Summerwear

HF Serisi

Açık tonlarda yüksek ışık, terli ışık, hava şartları ve oksidatif yıkama haslıklarına sahip yüksek performanslı reaktif boyarmaddeler.

eugene-deshko-8VMztxaJ0lI-unsplash.jpg

LC Serisi

Bu seri bifonksiyonel boyarmaddelerdir. Yüksek tekrarlanabilirlik ve yüksek fikse olma özelliği ile açık tonlar için rekabetçi boyarmaddelerdir.

divazus-fabric-store-41zJO8hrhN8-unsplash.jpg

Konvansiyonel Seri

Bütçe dostu, birim maliyeti düşük olan ama aynı zamanda konvansiyonel boyarmaddelerdir.

Smiley T-shirt

XF Serisi

Bu serideki boyarmaddeler mükemmel trikromatik uyuma ve renk tekrarlanabilirliğine sahiplerdir. Özellikle viskon kumaşların tekrarlanabilirlik sorunlarında çözüm olarak kullanılır.

Image by Dom Hill

SD Serisi

SD serisi, özel bifonksiyonel ankor sistemi ile yüksek tekrarlanabilirliği ve iyi yıkama haslığına sahip reaktif boyarmaddelerdır.  Orta ve koyu tonlar için tavsiye edilir.

Red Fabric Under a Tree

Yardımcı Boyalar

Özellikle parlak turuncu, pembe ve bayrak kırmızısı tonların boyanmasında ihtiyaç duyulan yardımcı boyarmaddelerdir.

Image by Razvan Narcis Ticu

VS Serisi

Bu gruptaki boyarmaddeler vinil sülfon grubuna sahiptirler. Selülozik elyaflar üzerinde çok iyi boyama özelliklerine ve oldukça geniş renk skalasına sahiptirler.

AdobeStock_257930864.jpeg

SF Serisi

SF serisi ile süper derin ve koyu tonlar için mükemmel kombinasyonlar yapılabilir. Nispeten düşük boya konsantrasyonu ile çok derin tonlar elde edilebilir.

Black Fabric

Black Serisi

Black Serisi, selüloz elyafları için siyah tonlarda yüksek performans sağlar. Geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Boya seçimi, kumaşın istenen özellikleri dikkate alınarak yapılmalıdır.

bottom of page